دنیای کسب و کار هر روز شاهد تغییرات شگرفی است و به هر میزان که دنیای کسب و کار پیچیده تر می شود، شرکت ها نیز با چالش های جدید روبه رو خواهند شد. بقا و تداوم صنایع و همچنین توسعه آنها منوط به درک بهنگام شرایط و تغییرات بازارهای پیچیده امروز است و این بازار های رقابتی با سرعتی چنان سهمگین به پیش می روند که اندک درنگی حتی منجر به جا ماندن بنیانگذارانش می گردد.

 

امروز دیگر پیش فرض های ذهنی گذشته که تنها داشتن سرمایه و نه شناخت از زیروبم های صحیح سرمایه گذاری در صنعت و آگاهی از دانش روز را کافی می دانست رو به زوالند. مدیران موفق کسانی هستند که با آگاهی و مشاوره صحیح، صنعت خود را انتخاب و به پیش می برند.

 

آگاهی به این پیچیدگی ها ما را بر آن داشت تا، دست به اقدامی بزنیم، یاران متخصص و با دانش را گرد آوریم و گروهمان را به پیشرفته ترین دانش روز مجهز نمائیم.ما توانستیم با پشتکارپرسنل خود پوششی همه جانبه برای تمام نیازهای واحد های تولیدی و صنعتی کشور ایجاد نمائیم. استراتژی شرکت، افزایش کیفی خدمات، جلب اعتماد و رضایت مشتریان و احترام به انتظارات آنان می باشد.

 

شرکت خدمات فنی مهندسی بانیان صنعت پویا دارای مجوز رسمی از اداره صنایع و معادن جهت ارائه خدمات آموزشی، پژوهشی، مشاوره ای و اجرای پروژه های صنعتی و تاسیساتی فعالیت می کند. و افتخارآن را یافته ایم تا در راستای خدمتگذاری به سرمایه گذاران محترم و صنایع کشورخدمات زیر را ارائه کنیم:

 

  • ارائه برنامه های آموزشی کاربردی به منظور ارتقاء آگاهی مدیران و دست اندرکاران فعال در صنعت کشور

  • مشاوره به صنایع و سرمایه گذاران

  • ارائه راهکارهای علمی و متناسب با دانش روز به منظور بهبود روش های کار

  • طراحی سامانه های مالی و حسابداری

  • طراحی سامانه های فروش و بازاریابی 

  • طراحی و اجرای کلیه برنامه های تبلیغاتی

  • طراحی، ساخت و واردات ماشین آلات

درباره بانیان صنعت پویا
آدرس ارتباطی ما

آدرس : شیراز، خیابان معالی اباد کوچه 31 ، ساختمان اوتانا 2 ،طبقه 6 ، واحد 602

موبایل : 09028223635

ایمیل : info@bsp-gp.com

پیوند ها